IMG-3036d8bc5c28a3eeb66d2ddb1409bf24-V_450x600.jpg

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ У СРЕДЊОЈ СТРУЧНОЈ ВОЈНОЈ ШКОЛИ "1300 КАПЛАРА"

02. 09. 2024

Интонирањем химне „Боже правде” и предајом рапорта начелнику Средње стручне војне школе „1300 каплара”, капетану бојног брода Срђану Миљковићу, започела је нова школска година у Средњој стручној војној школи „1300 каплара”. Химну су поздравили старешине, наставници и ученици Средње стручне војне школе „1300 каплара”. Поводом почетка школске године, свим ученицима и запосленима обратио се начелник Средње стручне војне школе „1300 каплара” капетан бојног брода Срђан Миљковић.

У свом обраћању начелник Средње стручне војне школе „1300 каплара” честитао је свим ученицима, командирима и наставницима на постигнутом одличном успеху на крају претходне школске године. Такође је свима пожелео да и у новој школској години наставе да нижу успехе и да буду пример свим будућим генерацијама Средње стручне војне школе „1300 каплара”. Посебно је честитао најмлађим ученицима 55. класе на упису у Средње стручне војне школе „1300 каплара”, пожелео им је срећу на почетку школовања, да у старијим класама ученика имају своје узоре и да дају све од себе да их до краја школовања надмаше у знању и способностима.

Свим ученицима, наставницима и командирима желимо срећан почетак нове школске годинe и много успеха у току школовања и образовно-васпитног рада. Да и у новој школској години постужу изузетне успехе и запажене резултате на такмичењима, како у знању тако и у спортским дисциплинама.